Navisys s.r.o.

Ocenění

O nás

SENIOR KONZULTANT MS DYNAMICS NAV

Pro posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici
SENIOR konzultanta MS DYNAMICS NAV

Náplň práce:

  • poskytovaní konzultací k informačnímu systému Microsoft Dynamics NAV,
  • tvorba procesních a funkčních analýz,
  • testování a implementace IS u zákazníka,
  • školení koncových uživatelů,
  • tvorba související dokumentace.

Požadujeme:

  • předchozí praxe s IS Microsoft Dynamics NAV (dříve Navision) minimálně 5 let podmínkou,
  • samostatnost, zodpovědnost, schopnost komunikovat se zákazníky, ochotu cestovat,
  • znalost angličtiny (čtení textů, základní komunikace),
  • řidičský průkaz sk. B,
  • ukončené studium.

Nabízíme:

  • nepřetržité vzdělávání, rozšiřování a vývoj technologických dovedností,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • práci v mladém a profesionálně zdatném týmu,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • zaměstnanecké výhody.

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: informace__at__navisys.cz.

Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.