Navisys s.r.o.

Ocenění

O nás

TECHNICKÝ SPECIALISTA MICROSOFT SHAREPOINT

Pro posílení našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici
Technický specialista Microsoft Sharepoint

Náplň práce:

  • poskytovaní konzultací k produktu Microsoft Sharepoint,
  • analýza a návrh sw řešení,
  • technická podpora zákazníků,
  • integrace s produkty třetích stran.

Požadujeme:

  • znalost některého z jazyků: nejlépe Pascal, .NET (C#), nebo C,C++, Visual Basic,
  • znalost Windows Server 2008 R2 a novější verze,
  • základní znalost objektového programování,
  • znalost IDE (Visual Studio výhodou),
  • znalost MS SQL,
  • pasivní znalost AJ (čtení manuálů a psaní emailů),
  • zájem o IT technologie, ochotu učit se novým věcem,
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně,
  • VŠ vzdělání technického směru,
  • základní znalost principů BI řešení,
  • řidičský průkaz sk. B,
  • ukončené studium,
  • výhodou – znalost technologie Microsoft Sharepoint.

Nabízíme:

  • nepřetržité vzdělávání, rozšiřování a vývoj technologických dovedností,
  • příjemné pracovní prostředí,
  • práci v mladém a profesionálně zdatném týmu,
  • odpovídající platové ohodnocení,
  • zaměstnanecké výhody.

Pokud Vás nabídka zaujala, posílejte své životopisy na e-mail: informace__at__navisys.cz.

Zasláním svých údajů dáváte společnosti NAVISYS s.r.o. souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.